Sportovní pánské elektrokolo Kalkhoff Agattu C7 7-G Nexus 2012 s pohonem Panasonic 26V a baterií 12Ah pro dojezd až 90km.

Pokud hledáte trekingové sportovní elektrokolo, Kalkhoff Agattu C7 nabízí vše podstatné za výbornou cenu.

Pohon

Pohon Panasonic s 26 voltovým systémem patří mezi oblíbené, spolehlivé a řadí se k vůbec nejprodávanějším pohonům elektrokol. Pohon je velice účinný a výborně reaguje.

Baterie

26 V Li-Ion baterie s 12Ah / 302 Wh umožní dojezd přes 100 km.

Výrobce u těchto baterií garantuje 1100 plných dobíjecích cyklů. Baterie se dobíjí cca 4 hodiny.

Rám

U tohoto modelu jsou nabízeny dva typy rámu – rám s nízkým nástupem a zde vyobrazený klasický sportovní pánský rám z hliníku. Vedení bovdenů je integrované do rámu. Výsledkem je velice elegantní sportovní dojem z elektrokola.

Výbava

Odpružená vidlice SR Suntour CR-8V je nastavitelná.

Přehazovačku skrývá zadní náboj – 7-rychlostní řazení Shimano Nexus je integrováno do zadního náboje. S tímto moderním bezúdržbovým systémem se setkáte u mnoha městských a trekingových jízdních kol a elektrokol, zvláště pak u značek elektrokol vyráběných či koncipovaných v Německu jako Kalkhoff a Winora.

Brzdy jsou klasická „véčka“, vhodná pro trekingové elektrokolo, s výborným brzdným účinkem od značky Black Comp.

Kvalitní jsou i ráfky Rodi a použité pláště značky Continental Eco Contact.

Kalkhoff ani zde, vzhledem k určení elektrokola, neopomněl na jízdní komfort: představec si snadno nastavíte podle vlastních potřeb, sedlovka je odpružená, gelové sedlo pohodlné značky Selle Royal, madla ergonomická pro dobrý úchop.

Blatníky, kryt řetězu, zadní nosič – vše je připraveno k dlouhé trekingové jízdě.

Ani bezpečnost není podceněna: přední a zadní světlo značky Basta na dynamo v předním náboji poskytuje kvalitní osvětlení. Zadní světlo navíc zůstává svítit i několik minut po zastavení tak, abyste se po zastavení neocitli v úplné tmě.

Závěr

Kalkhoff Agattu C7 7-G Nexus 2012 je elegantní, rychle reagující a spolehlivé elektrokolo, se vším, co je potřeba k ideálním trekingovým vyjížďkám.

Doporučená cena (model 2012): 45990,-Kč

Dodavatelem elektrokol Kalkhoff je BIKEWAY, prodejna a e-shop, Praha 22.

Leave a Reply


− jedna = 8