Kalkhoff jednoznačně odstartoval sezónu 2014 s novou generací pohonu Impulse 2.0. Nový středový pohon Impulse 2.0, který i nadále naleznete exkluzivně u elektrokol Kalkhoff, však nepředstavuje zdaleka jedinou inovaci u elektrokol Kalkhoff.

Co nového tedy přináší elektrokola Kalkhoff 2014, pokud jde o pohon elektrokol?

Středový pohon IMPULSE 2.0

  • je ještě lepší díky novému motoru s větším točivým momentem
  • je ještě snadněji ovladatelný díky novému systému ovládání pohonu z řídítek
  • poskytuje ještě více informací na novém LCD displeji (2 verze displeje)
  • jemné přeřazení díky nové „shift sensor“ technologii – přerušení tahu motoru na několik milisekund během řazení
  • lze ještě rychleji zabrzdit díky kratšímu úhlu pro zabrzdění pomocí zpětné brzdy
  • Made in Germany

Středový pohon IMPULSE SPEED

Užijete si všechny výhody pohonu IMPULSE 2.0, jen mnohem rychleji:

  • Impulse Speed poskytuje asistenci šlapání až do 45 km/h
  • Úspěšný pohon Impulse má tak zcela nově v sezóně 2014 i svou „speed“ verzi
  • Made in Germany

Středový pohon IMPULSE ERGO

Pulz jezdce ovlivňuje podporu motoru! Na elektrokole má jezdec přehled o své aktuální tepové frekvenci, která se zobrazuje na velkém LCD displeji. Systém byl vyvinut na základě doporučení pro fyzické aktivity vydané World Health Organization (WHO) – jízda na elektrokole s pohonem IMPULSE ERGO je optimální způsob, jak dosáhnout 20 minut lehkého cvičení denně s pozitivním vlivem na zdraví jezdce. Na displeji se nastaví věk a příslušná cílová tepová frekvence, o plynulé řazení se stará automatické řazení v zadním náboji NuVinci.

Systém byl doporučen deníkem „Frankfurter Allgemeine Zeitung“. Systém je použit u modelu Kalkhoff Impulse Ergo I360H NuVinci Harmony.

Středový pohon IMPULSE

I nadále jsou v nabídce modely s osvědčeným a mnohokrát testy oceněným pohonem Impulse první generace, který jsme již na těchto stránkách představili.

Středový pohon BOSCH 

Kalkhoff, kromě pohonu Impulse, který vyvíjejí přímo inženýři Kalkhoff v Německu, kombinuje svá elektrokola výhradně s podobně kvalitními technologiemi – kterou představuje pohon Bosch.

Novinkou u pohonů Bosch také je možnost volby mezi volnoběhem nebo variantou s protišlapnou brzdou.

Středový pohon BOSCH PERFORMANCE SPEED

Model Kalkhoff Endeavour BS10 10-G XT 2014 je představitelem „rychlého“ elektrokola s podporou šlapání až do 45km/h za použití zcela nového pohonu Bosch Performance Speed.

Pohon v zadním náboji XION

Pro jezdce, kteří očekávají od elektrokola sportovní a harmonickou jízdu zároveň, byl vyvinut pohon XION. Výhodou pohonu XION je i možnost rekuperace baterie za jízdy, např. během brzdění při jízdě z kopce.

Zajímají vás elektrokola Kalkhoff 2014? Jakékoli dotazy ohledně elektrokol Kalkhoff rádi zodpovíme: kontaktujte prodejnu elektrokol BIKEWAY, Praha 22.

BIKEWAY

 

Leave a Reply


pět + 3 =