Sportovní, elegantní, pohodlné, vybavené top komponenty a silou pohonu Bosch –  Haibike EQ XDURO FS SL 26″ 2013 si na celoodpružené elektrokolo nehraje, ale skutečně jím je, na rozdíl od mnoha parodií na celoodpružená elektrokola, která jsou také na našem trhu k dostání.

Perfektní geometrii a zpracování rámu doplňují komponenty, které naleznete na kvalitních celoodpružených kolech – např. vidlice Rock Shox Recon Silver Air, zadní tlumič Fox Float CTD BV LV, 110mm, hydraulické kotoučové brzdy Magura MT 2. Ideální sestavu komponentů doplňuje ve vnitřku rámu umístěný středový pohon Bosch, který je tak chráněn před případnými střety s kameny nebo jinými záludnostmi terénu.

Elektrokola Haibike EQ XDURO vynikla v mnoha nezávislých testech – ať jde o design elektrokol (iF design award 2012, Design & Innovation Award - Enduro Mountain Bike Magazine 2013), nebo celkovou inovativnost a kvalitu elektrokola (EUROBIKE AWARD 2011, vítěz testu v kategorii “Leisure/Sports“ 2013 organizace Extra-Energy, „Vynikající“ hodnocení magazínu ElektroRad, atd.).

Celoodpružené elektrokolo Haibike EQ XDURO FS SL 26″:

  • Model 2013
  • Doporučená cena 77 990,-Kč

Specializovaný prodejce elektrokol Haibike v Praze: BIKEWAY, Praha 22.

BIKEWAY

Leave a Reply


+ 7 = šestnáct