Trekingové elektrokolo Kalkhoff AGATTU C8-36 8-G Nexus 2012 36V 12Ah se středovým pohonem Panasonic a 12Ah baterií umožňující dojezd až 150 km. Další elektrokolo, které Vám můžeme bez výhrady doporučit:

Vzhledem k obvyklým parametrům trekingových elektrokol lze označit tento konkrétní kus za kompaktní trekingové elektrokolo – a to pro velikost rámu S a velikost kol 26″, což jej předurčuje stát se hbitým, snadno ovladatelným elektrokolem pro jezdce – ať už ženy či muže – o výšce 160 až 170 cm.

Pohon

S motorem Panasonic 26 voltů / 250 wattů umístěným ve středu elektrokola je jízda příjemně dynamická. Asistenci při šlapání poskytuje pohon až do 25 km/ h.

Regulovat lze i stupně podpory šlapání – Eco / Mid / High – a ovlivňovat tak dojezdovou vzdálenost. Při jízdě na nejvyšší stupeň můžete očekávat skutečně silnou podporu.

Ani rozjezd do kopce není díky automatické pomoci při rozjezdu problém.

Pokud se elektrokolo nepohybuje po zastavení více jak 10 minut, systém se automaticky vypne a pro další jízdu je třeba jej znovu na displeji zapnout.

Pohon Panasonic patří mezi dlouhodobě nejprodávanější pohony, spolehlivé a kvalitní.

Baterie

Baterie elektrokol Kalkhoff jsou dobře zabezpečeny proti krádeži - akumulátor lze uzamknout přímo v rámu kola.

Dobíjení baterie probíhá v dokovací stanici, která je samozřejmě také součástí dodávky elektrokola.

Kalkhoff AGATTU C8-36 8-G Nexus 2012 je v tomto případě dodáváno s 12Ah baterií, která umožňuje dojezd až 150km.

Jedná se Li-Ion Akku 12Ah: 432 Wh baterii s dlouhou životností. Výrobce garantuje 1100 nabíjecích cyklů s plnou kapacitou nabití.

Obvyklá doba nabíjení jsou 4 hodiny. Baterie může být nabíjena po každé jízdě.

Displej

Elektrokolo je dodáváno s hybridním LED displejem, který umožňuje ovládat pohon (tlačítka Assist) a zobrazuje aktuální nastavení a informace o jízdě (průměrná rychlost, nejvyšší rychlost, ujetá vzdálenost atd.). Displej také ukazuje momentální stav baterie a právě zapnutý výkon.

Výbava

Přehazovačka je ukryta v zadním náboji – 8-rychlostní řazení Shimano Nexus v zadním náboji je velice moderní a bezúdržbový systém oblíbený u městských a trekingových elektrokol.

Spolehlivé a účinné jsou použité hydraulické ráfkové brzdy Magura HS33.

Jízdní komfort dále zajišťuje odpružená vidlice SR Suntour CR-8V, odpružená sedlovka, nastavitelný představec, gelové sedlo Selle Royal a ergonomická madla.

Ráfky Rodi Freeway jsou dvojstěnné. Pláště Continental Eco Contact jsou odolné proti průrazu a mají boční reflexní pruh.

Kolo je dodáváno s příslušenstvím: Kvalitní dynamem poháněné značkové osvětlení B&M, blatníky, stojánek, pumpička, zadní nosič, zámek AXA a zvonek.

Vyrobeno v Německu (Derby Cycle Werke GmbH, Cloppenburg)
Model 2012

Doporučená cena: 54990,-Kč

Závěr

Geometrií rámu „malé“ 26″ trekingové elektrokolo, rozměry pravý opak XXL elektrokola, výbavou a výkonem ovšem není vůbec pozadu – jako pravé trekingové elektrokolo přesně naplňuje podstatu elektrokol: pohodlně a rychle přepraví jezdce i na delší vzdálenosti.

Vaše prodejna elektrokol Kalkhoff je BIKEWAY, Praha 22.

BIKEWAY

Leave a Reply


2 + = sedm