Elektrokolo Kalkhoff Impulse 8C 8-G 15Ah 2012 je vybaveno středovým pohonem Impulse a výkonnou 15Ah baterií.

S tímto elektrokolem si užijete nejvíce zábavy při dlouhých výletech přírodou, na stezkách i nezpevněných cestách. Představuje v naší nabídce oblíbenou klasiku, se kterou se nezmýlíte, pokud chcete ideální trekingové elektrokolo. Pomůže Vám dosáhnout dalekých horizontů a to za velice příjemné podpory středového pohonu Impulse a celkového jízdního komfortu díky použitým komponentům a geometrii rámu. Proto toto elektrokolo nechybí ve flotile našich testovacích elektrokol.

Pohon

Pohon elektrokola Impulse Pedelec 36V / 250W, s integrovanou protišlapnou brzdou, je umístěn ve středu.  Středový motor Impulse má velice vyvážené jízdní vlastnosti, umožňuje klidnou, plynulou jízdu a vše je automaticky nastaveno tak, že jezdec cítí velkou stabilitu kola. Regulovat lze i stupně podpory šlapání a ovlivňovat tak dojezdovou vzdálenost.

Pohon Impulse vyvíjí přímo výrobce kol Kalkhoff v německém Cloppenburgu a získal za něj řadu ocenění.

Baterie

15Ah baterie umožňuje dojezd až 180km. Jedná se Li-Ion Akku 15 Ah: 540 Wh baterii s dlouhou životností. Výrobce garantuje 1100 nabíjecích cyklů s plnou kapacitou nabití.

Obvyklá doba nabíjení jsou 4 hodiny.

Na displeji Impulse LED na řídítkách se zobrazuje stav baterie.

Rám

Jedná se o kvalitní hliníkový rám, jehož vnitřkem jsou vedeny řadící a brzdové bovdeny.

Pokud si chcete opravdu dobře vybrat, co Vám vyhovuje nejlépe, elektrokola Kalkhoff mají na výběr velké množství tvarů a velikostí rámů, kterými se mohou prezentovat pouze skuteční a úspěšní specialisté na elektrokola, mezi které se Kalkhoff  nesporně v rámci Evropy řadí.

U tohoto elektrokola lze zvolit mezi rámem tvaru Wave – vlna - s nízkým nástupem je pohodlný a ve velké oblibě jej mají nejen ženy, ale také muži.  Navíc se můžete u rámu Wave rozhodovat, zda zvolíte 26″ nebo 28″ kola.

Dále je k dostání také s typicky pánským sportovním rámem, rovněž s možností volit mezi několika velikostmi rámu.

A pro sportovně založené ženy je v nabídce rám ještě rám „Trapezium“, který je znám z běžných dámských trekingových kol.

Výbava

Přehazovačka je ukryta v zadním náboji – 8-rychlostní řazení Shimano Nexus v zadním náboji je velice moderní a bezúdržbový systém oblíbený u městských a trekingových kol.

Brzdy jsou klasické V-brzdy Shimano M422. Bezpečnost a pohodlí je zajištěno použitím přední a zadní V-brzdy v kombinaci s protišlapnou brzdou.

Odpružená vidlice SR Suntour CR-8V je nastavitelná.

Komfort zajišťuje odpružená sedlovka, nastavitelný představec, gelové sedlo Impulse Comfort Zone a ergonomická madla.

Pláště  Continental Eco Contact mají boční reflexní pruh.

Kolo je dodáváno s příslušenstvím: Kvalitní dynamem poháněné značkové osvětlení B&M, blatníky, stojánek, pumpička, zadní nosič a zvonek.

Váha: cca 25,2 kg

Vyrobeno v Německu

Doporučená cena (model 2012): 52990,-Kč

Závěr

Elektrokolo Kalkhoff Impulse 8C 8-G 15Ah 2012 patří pro svoji spolehlivost, výkonnost a komfort mezi naše favority mezi trekingovými elektrokoly.

Dodavatelem elektrokol Kalkhoff je BIKEWAY, prodejna a e-shop, Praha 22.

 

Leave a Reply


7 − = jedna